Skip to main content

Kā iegādāties preci?

Pirkšana

Izvēlies preci, spiežot pogu „Pirkt”.

Dodies uz iepirkumu grozu. Spied pogu "Noformēt pasūtījumu".

Pasūtījuma formā norādi savu kontaktinformāciju.

Pēc mirkļa savā e-pastā saņemsi automātiski izveidotu rēķinu par pirkumu. Veic rēķina apmaksu.

Pēc neilga brīža (pāris stundu laikā, brīvdienās ilgāk) saņemsi īsziņu, ka apmaksa ir bijusi veiksmīga.

Dāvanu karte

Dāvanu kartes iespējams izmantot, tikai veicot pirkumus www.dabasperles.lv
Ar dāvanu karti nav iespējams norēķināties nevienā no mūsu sadarbības partneru veikaliem.
Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 1 gads. Uz kartes ir atzīmēta gan kartes nominālvērtība, gan derīguma termiņš, gan unikālais kods, kuru ievadot no pirkuma summas tiks atņemta dāvanu kartes summa, starpība ir jāpiemaksā klientam.
Dāvanu kartes iespējams iegādāties tikai www.dabasperles.lv

Piegāde

Visus produktus vari iegādāties arī mūsu ražotnē Rīgā Brīvības 439 (katru darba dienu no 8:00-13:00 vai iepriekš vienojoties par ierašanās laiku pa telefonu 28322714 vai 28343340).

Piegādes maksa 2.85 euro ar Omniva pakomātiem visā Latvijā.

BEZMAKSAS PIEGĀDE ar Omnivas pakomātu visā Latvijā pasūtījumiem virs 49.00 Euro un kā ierasts, katram pirkumam klāt maza dāvaniņa!

Piegādes ilgums 1-3 darba dienas. Ņem vērā, ka valsts ārkārtas stāvokļa dēļ un pirms dažādiem svētkiem piegāde var iekavēties - pat līdz 10 darba dienām. Tāpēc, lūdzam, izņemt laikus paciņas no pakomātiem, lai atbrīvotu viet citiem!

Piegāde uz ārzemēm ar Omnivas kurjerdienesta starpniecību, aptuvenā cena 15 euro.

Pilna cenu lapa katrai valstij šeit:

https://www.omniva.lv/public/files/failid/europe_pricelist.pdf

Apmaksa

Savā e-pastā saņemsi pasūtījuma rēķinu un apstiprinājumu.

Lūdzam veikt samaksu par pasūtījumu ilgi nekavējoties, jo dažreiz straujajā dzīves ritmā tas piemirstas.

 

 

PREČU ATGRIEŠANA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

Tev ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, atsūtot tās ar Omnivas pakomātu uz zemāk norādīto adresi. Precēm jābūt nelietotām un nesabojātām, un sūtījumam jāpievieno izdrukāts pasūtījuma apstiprinājums. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients.
Atmaksās saņemto naudu maksātāja kontā 3 darba dienu laikā no dienas, kad būs saņemtas atgrieztās preces.
Lūdzu, nosūti atgrieztās preces, kopā ar pavadzīmi, uz:
Rīgas t. c. Juglas Centrs Omnivas pakomātu
SIA Dabas Pērles
tel. 28322714

BOJĀTU PRODUKTU ATGRIEŠANA

Ja esi saņēmis bojātu produktu, lūdzu, sazinies ar mums pa e-pastu:pasta adrese maza

Ja nesaņemāt atbildi, iespējams e-pasts nokļuvis pie Mēstulēm (Surogātpasta).

Distances līgums
Šis līgums tiek slēgts starp interneta tirdzniecības vietnes www.dabasperles.lv īpašnieku SIA „Dabas Pērles”, Reģ. Nr 40203165479, juridiskā adrese: Gundegu iela 2, Bukulti, Garkalnes novads, Rīgas rajons LV-1024, (turpmāk tekstā – Pārdevējs), un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu www.dabsperles.lv interneta tirdzniecības vietnē. Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti www.dabasperles.lv interneta tirdzniecības vietnē.
1. Pircējs pasūta, pērk un apmaksā, bet Pārdevējs piegādā un pārdod ķermeņa, sejas, matu kosmētiku (turpmāk Preces) saskaņā ar šī līguma noteikumiem (turpmāk tekstā saukts Līgums).
2. Pircējs pasūta Preces, aizpildot attiecīgu pasūtījuma formu Pārdevēja mājas lapā www.dabasperles.lv Veicot pasūtījumu, Pircējs apņemas norādīt precīzu informāciju, t.i., vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, telefona nr, ērtāko Omnivas pakomātu un nospiežot uz lauka „Noformēt pirkumu“. Par jebkurām izmaiņām Pircējs apņemas ne vēlāk kā 24 stundu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas brīža informēt Pārdevēju, rakstot e-pastu uzpasta adrese maza. Pircējs ir atbildīgs par pareizu datu uzrādīšanu, pretējā gadījumā Preces piegāde netiek garantēta. Preces pasūtīšana uzskatāma par Pircēja piedāvājumu Pārdevējam noslēgt šo Distances līgumu par pasūtītātās Preces piegādi un par Pircēja piekrišanu iegādāties pasūtīto Preci par norādīto cenu. Personas dati, kas attiecas uz preces piegādi, netiek nodoti trešajai personai, izņemot SIA „Omniva” (turpmāk kurjerpasts), pasūtījuma piegādes nodrošināšanai.
3. Pārdevējs veic Preces piegādi Pircēja norādītajā pakomātā saskaņā ar kurjerpasta noteiktajiem tarifiem. Pircējs sūtīšanas izdevumu un Preču apmaksu veic kopā, pirms apstiprinājuma saņemšanas un Preču piegādes no Pārdevēja. Piegādes cena tiek iekļauta rēķinā.
4. Pasūtījumus Pircējs var veikt 24 stundas diennaktī, bet pasūtījumu komplektēšanu Pārdevējs veic: darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, sestdienās, svētdienās - komplektēšana netiek veikta. Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu e-pasta un īsziņas veidā. Ja Pircējs nesaņem apstiprinošu e-pastu, tad pasūtījums nav pieņemts. Pasūtījuma komplektēšana tiek uzsākta brīdī, kad nauda ir ieskaitīta Pārdevēja kontā.
5. Pircējs var izmantot Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ietvertās atteikuma tiesības un atgriezt Preci 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā. Lai izvairītos no strīdus situācijām, Preces saņemšanas brīdī Pircējam ir jāpārliecinās vai tā atbilst pasūtījumam.
6. Gadījumā, ja Preces ir sakomplektētas neprecīzi, Pircējam ir tiesības Preci apmainīt 14 (četrpadsmit) dienu laikā. Kurjerpasta izdevumus iepriekšminētajā gadījumā sedz Pārdevējs.
7. Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, jāņem vērā šādi ieteikumi un nosacījumi:
7.1. Atgriežamā Prece nedrīkst būt lietota (ņemot vērā Preces specifiku). Ja atgriežamās Preces stāvoklis ir pasliktinājies, un tas ir noticis nepareizi to uzglabājot, Pircējam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības.
7.2. Pircējam ir pienākums saglabāt un nesabojāt Preces oriģinālo iepakojumu.
7.3. Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, tādā gadījumā tam ir jāsazinās ar Pārdevēju pa e-pastu:pasta adrese maza 
7.4. Naudu par atgriežamo Preci un tās piegādes izmaksām Pārdevējs pārskaita uz Pircēja norādīto bankas kontu 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā.
8. Vidējais piegādes laiks ir 1-5 darba dienas.
9. Visas cenas ir norādītas ar 21 % PVN (pievienotās vērtības nodoklis).
10. Apmaksu par Preci Pircējs veic interneta veikalā www.dabasperles.lv ar kredītkarti (MasterCard, Visa, Maestro, Visa Electron) vai ar pārskaitījumu uz SIA Dabas Pērles konta numuru, kas norādīts priekšapmaksas rēķinā.
11. Šis Līgums ir saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar šī Līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot un pildīt.
12. Pircējs tiek informēts, ka Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt šī Līguma noteikumus.

Privātuma politika
SIA Dabas Pērles ir internetveikala www.dabasperles.lv Sabiedrības vienotais reģistrācijas Nr. 40203165479, juridiskā adrese Gundegu iela 2, Bukulti, Garkalnes novads, Rīgas rajons, LV-1024, Latvija. SIA Dabas Pērles ir izstrādājusi šo privātuma politiku (“Privātuma politika”), lai parādītu mūsu apņemšanos aizsargāt jūsu personas datus, kā arī informētu par to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus.
Šajā Privātuma politikā ir izklāstīta mūsu informācijas apstrādes prakse saistībā ar tīmekļa vietni www.dabasperles.lv Mēs neizpaudīsim jūsu personas datus citām personām, izņemot šajā Privātuma politikā minētajos gadījumos.
Jūsu sniegto personas informāciju Latvijā mēs apstrādāsim saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016.gada 27.aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK  (Vispārīgo datu aizsardzības regulu). SIA Dabas Pērles ir reģistrēta Latvijas komercreģistrā (reģ. Nr. 40203165479). Latvijā pakalpojumus sniedz SIA Dabas Pērles, kas vienpersoniski atbild par jūsu personas datu aizsardzību saskaņā ar šo Privātuma politiku.
Kā sazināties ar mums
Ja jums ir jautājumi par to, kā mēs vācam, glabājam un izmantojam jūsu personas informāciju un datus, lūdzu, sazinieties ar mums,rakstiet mums uz e-pasta adresipasta adrese maza
Mūsu ievācamās informācijas veidi un tās izmantošana
Mēs varam vākt informāciju, ko jūs brīvprātīgi sniedzat mums, kā aprakstīts turpmāk.
Personīgi identificējama informācija ietver jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, telefona numuru, jūsu ērtāko Omnivas pakomātu. Šādu jūsu sniegtu personīgi identificējamu informāciju mēs vācam, lai sniegtu jūsu pieprasīto Pakalpojumu, tajā skaitā apstrādātu tiešsaistes pirkumus un nosūtītu jums iegādātās preces.
Informācijas apstrādes tiesiskais pamats
Jūsu personas dati tiek apstrādāti, pamatojoties uz turpmāk norādītajiem tiesiskajiem pamatiem:
Vispārīgās datu aizsardzības regulas (“VDAR”) 6.panta pirmās daļas (a) punkts (jūsu piekrišana);
VDAR 6.panta pirmās daļas (b) punkts (līguma izpilde);
VDAR 6.panta pirmās daļas (c) punkts (juridiska pienākuma izpilde);
VDAR 6.panta pirmās daļas (f) punkts (mūsu vai trešo personu leģitīmas intereses);
ja esat pieteicies jaunumu saņemšanai - Informācijas sabiedrības pakalpojumu likuma 9.panta pirmā daļa (jūsu piekrišana).